Teslimat Bilgileri

 

 

Sevgili Avokado sever ;

Siparişiniz bize ulaştığı andan itibaren,itinayla hazırladığımız kolinizi anlaşmalı olduğumuz kargo firmasıyla ayağınıza kadar göndeririz.
Siparişinizin takibini sizlere ileteceğimiz takip kodu ile yapabilirsiniz.

Siparişlerinizi haftanın 3 günü kargoya veriyoruz.Dalından tazecik toplanan avokadolar tazecik sevkiyat politikamıza göre Pazartesi,Çarşamba,Perşembe günü saat 15:00’a kadar verilen siparişleri ertesi gün, Cumartesi ve Pazar verilen siparişleri Pazartesi gün kargoya verilecek şekilde sıraya alıyoruz.

Kargonuzu teslim alırken lütfen kontrol ediniz. Beklenmedik bir hasar durumu var ise fotoğrafla bizlere bildiriniz. Magduriyetiniz bir sonraki siparişiniz de telafi edilecektir.
Ürünün beğenilmemesi durumunda gönderildiği şekli ve faturası ile anlaşmalı kargomuz aracılığı ile geri gönderim yapmanız halinde 1 hafta içinde ücret iadeniz yapılacaktır.
Anlaşmalı kargomuz dışındaki gönderileri karşılayamayacağız.

Koşulsuz İade

Avokadolarımızı olurda beğenmezseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 1 hafta içerisinde iade edebilirsiniz. İade esnasında orijinal kutusunda ve gönderilen faturayla yapmanız
gerekmektedir. İade işlemini size ürünü getiren aynı kargo firmasıyla yapmanız gerekmektedir.Anlaşmalı olduğumuz kargo ile iade edilen ürünlerden ücret talep etmiyoruz,
diğer kargo firmalarından gelen iadeler kabul edilmemektedir.

Avokado severlerimizin memnuniyeti bizim en büyük hedefimizdir.

Sağlıklı günlere….

 

 

Görüşmeyi başlat
Sipariş Vermek İçin Tıklayın
Merhaba, biz avocadobazaar olarak size en kısa zamanda dönüş yapacağız
Powered by